Strecha je dôležitou súčasťou stavby, na ktorej sa neoplatí šetriť. Ak na jej realizáciu použijete kvalitné a kompatibilné produkty Tondach, minimalizujete riziko vzniku zatečenia vody do strechy a zaistíte si v dome príjemnú klímu počas celého roka.
Zvoľte si kvalitnú strešnú krytinu a získajte na škridlu či funkčnosť celej strechy systémovú záruku.

Strešná krytina Tondach

Moderný vzhľad, dlhá životnosť, záruka 33 rokov a rokmi preverené vlastbosti pravých keramických škridiel Tondach sú určite správnou voľbou. Strecha Tondach ponúka nielen tradičné, ale aj moderné riešenie pre váš dom.Vďaka svojej všestrannosti je strešná krytina Tondach vhodná na všetky stavby šikmých striech. Dokonale zachová ráz historických budov pri rekonštrukcii strechy, taktiež sa dobre uplatní i v modernej architektúre. Ponuka strešných krytín Tondach vám dáva takmer nekonečnú škálu možností pre modernú, funkčnú a hlavne kvalitnú strechu. Zaručene prináša úžitkovo i esteticky správnu voľbu pri výbere krytiny na strechu vášho domu.

Strecha nie je len samotná krytina, ale dôležitou súčasťou každej strechy je príslušenstvo. Pri výbere strešnej krytiny je dobre sa rozhodnúť nie len na základe ceny, ale je potrebné dbať aj na kvalitu a systémové riešenie od overeného výrobcu. Wienerberger vám ponúka originálne príslušenstvo, vyrobené z prvotriednych materiálov a zároveň vytvára systémové riešenie pre každú strechu.

Kompletnú ponuku škridiel nájdete TU

Výhody strešnej krytiny Tondach

 • Moderný vzhľad  – Keramická strešná krytina predstavuje tradičné a overené riešenie pre šikmú strechu. Vďaka širokému výberu tvarov, povrchových úprav a farieb tak vyhovuje nie len cenou, ale aj dizajnom každej šikmej streche.
 • Najlepšia cena na strešnú krytinu – Ako výrobca vám garantujeme najnižšie ceny na strešnú krytinu z našej ponuky.
 • Dokonalý strešný systém – Strešné krytiny Tondach majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť, a spolu so strešným príslušenstvom tvoria overené systémové riešenie.

Štandardná záruka 33 rokov

Kúpou keramickej krytiny Tondach a jej inštaláciou pokrývačom alebo svojpomocne podľa platných noriem získate automaticky záruku 33 rokov na mrazuvzdornosť škridly. Aby ste ju dostali, nemusíte použiť originálne strešné príslušenstvo. Tento krok sa však môže v budúcnosti negatívne prejaviť na funkčnosti strechy a nižšej kvalite neoriginálneho príslušenstva. Na využitie štandardnej záruky nie je potrebný ani záručný list. Pri poškodení krytiny a následnej reklamácii stačí mať doklad o kúpe. Wienerberger na vlastné náklady uhradí výmenu škridly v mieste poškodenia v priebehu celých 33 rokov.

Hlavné podmienky získania štandardnej záruky Tondach:

Použitie strešnej keramickej krytiny
Montáž strechy autorizovaným pokrývačom alebo svojpomocne podľa aktuálne platných pravidiel a noriem

Výhody štandardnej záruky Tondach:

 • Postačí doklad o kúpe v prípade poškodenia krytiny mrazom a následnej reklamácii.
 • Spoločnosť uhradí výmenu krytiny v mieste poškodenia a to počas celých 33 rokov.

Exkluzívna záruka na funkčnosť strechy

Na strechu Tondach však môžete získať aj exkluzívnu záruku, ktorá má širší rozsah – zahŕňa 33 rokov na mrazuvzdornosť keramických produktov a 20 rokov na funkčnosť strechy. Na jej uplatnenie je potrebný nákup materiálu podľa cenovej ponuky Wienerberger a použitie strešnej fólie typu FOL Thermo DT, Thermo 2S DT, alebo Mono Premium. Pri realizácii strechy musíte použiť výhradne originálne príslušenstvo a montáž musí vykonať autorizovaný pokrývač Wienerberger. V prípade vzniku škody v dôsledku chybnej strešnej fólie získavate nárok aj na opravu alebo výmenu strešnej fólie či iného príslušenstva. Na uplatnenie záruky je potrebný záručný list.

Hlavné podmienky získania záruky

 • Nákup materiálu podľa cenovej ponuky od Wienerberger
 • Použitie strešnej krytiny Tondach a strešnej fólie typu FOL Thermo DT, Thermo 2SDT alebo FOL Mono Premium
 • Použitie výhradne originálneho príslušenstva Tondach
 • Montáž strechy nami autorizovaným pokrývačom Wienerberger
 • Ak máte záujem o exkluzívnu záruku Tondach, kontaktujte regionálneho manažéra predaja, ktorý vám odporučí autrizovaného pokrývača vo vašom regióne.

Výhody exkluzívnej záruky

 • Istota použitia kvalitných a kompatibilných produktov.
 • Nižšie riziko vzniku možnej vady na streche.
 • V prípade vzniku reklamácie postačí len záručný list.
 • Pri uplatnení reklamácie, výmena nielen poškodenej krytiny, ale aj fólie a ostatného keramického príslušenstva v mieste výmeny

Viac informácií o zárukách nájdete TU

Zdroj:https://www.wienerberger.sk/produkty/strecha.html