Naše služby Vám uľahčia nákup.

Našim hlavným sloganom je „Partnerstvo, ktoré sa oplatí.“ Je to myšlienka, od ktorej sa odvíja naša obchodná stratégia postavená na štyroch základných pilieroch: široký sortiment – autodoprava – odborné poradenstvo – výhodné ceny. A k partnerstvu, ktoré sa oplatí neoddelitelne patria aj služby, ktoré Vám, našim zákazníkom, ponúkame. Sú nimi odborné poradenstvo, výpočet spotreby, autodoprava, strešné a záhradné centrum a ďalšie špecializované služby, ktoré ponúkame na vyhradených predajniach.

Široký sortiment

Ponúkame viac ako 7 000 produktov od 110 certifikovaných výrobcov

Autodoprava

Tovar Vám dovezieme na 12 autách s hydraulickou rukou

Odborné poradenstvo

Na predajni alebo priamo u Vás na stavbe Vám poradí niektorý z našich 120 školených zamestnancov

Výhodné ceny

Množstevné zľavy, platba kartou, cenové kalkulácie, garancia dohodnutých cien

Ponuka služieb STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.

Autodoprava

Tovar Vám doručíme priamo na stavbu na 12 nákladných autách s hydraulickou rukou. Výhodami autodopravy sú:
– vysoká pružnosť dodávky
– nakládka tovaru
– zníženie ceny dopravy – kompletizácia rôznych druhov tovaru na jeden rozvoz
– optimalizácia dopravných nákladov – odbyt tovaru z najbližšej obchodnej jednoty vzhľadom na umiestnenie stavby

Odborné poradenstvo

Sme tu pre Vás. Či sa jedná o rekonštrukciu alebo novú stavbu, naši školení kolegovia Vám s radosťou poradia pri výbere toho správneho materiálu pre Váš projekt. Okrem výberu materiálu Vám poradíme, aké množstvo potrebujete pre Vašu stavbu. Poradíme Vám, aký technický postup zvoliť pre čo najlepšie použitie. Odporučíme Vám stavebné a remeselné služby. Odpovieme na Vaše otázky k projektu na našej predajni alebo priamo na stavbe.

Výpočet spotreby

Chystáte sa na menší projekt alebo veľkú stavbu? Náš tím profesionálov je tu pre Vás. Radi Vám poradíme s kalkuláciami a výpočtami spotreby materiálu pre Vašu stavbu. Stačí poslať e-mail na niektorú z našich obchodných jednotiek spolu s projektom. Môžete nás kontaktovať telefonicky. Alebo príďte osobne a poradí Vám niektorý z našich školených kolegov.

Strešné centrum

Na našich obchodných jednotkách nájdete strešné centrum s výberom strešných krytín od našich dodávateľov. Strešné krytiny sú vystavené vo vonkajšom areáli predajne, sú vystavené poveternostným podmienkam, presne ako tomu bude aj na Vaše stavbe. Môžete si tak pozrieť farebné aj materiálové vyhotovenie jednotlivých produktov a vybrať si ten správny pre Vás.

Služby na vybraných predajniach

Na vybraných predajniach Vám ponúkame špecializované služby:
miešanie farieb na predajni Banská Štiavnica
predaj štrkov a pieskov na predajni Zvolen
váženie na mostovej váhe na predajni Zvolen

Záhradné centrum

V areáli predajne Banská Bystrica sa nachádza Záhradné centrum ZÁHRADY Dobrá Niva, ktoré ponúka široký sortiment rastlín v každom ročnom období, typických aj menej typických, hnojív, zemín, črepníkov, aj dekoračných produktov.

Menu