Strešné okná a svetlovody

Prirodzené svetlo je pre Vašu stavbu veľmi dôležité. Čím viac ho v interiéri máte, tým lepšie sa v ňom cítite. Preto je pred výberom strešných okien dôležité premyslieť si, koľko denného svetla v miestnosti potrebujete a akú funkciu by mali okná spĺňať. Či je pre Vás dôležité nielen množstvo svetla v interiéri, ale aj výhľad von alebo len potrebujete presvetliť tmavšiu miestnosť v dome. V neposlednom rade treba myslieť aj na systém otvárania, presklenie, farebné vyhotovenie a ochranu proti svetlu a teplu, teda žalúzie a rolety.

Strešné okná

Ponúkame riešenia pre potreby Vašej stavby. Drevené alebo bezúdržbové strešné okná s vonkajším povrchom: hliník, meď, titánzinok alebo rôznych odtieňoch ALU farieb. Strešné okná s trojsklom s horným alebo spodným otváraním, výklopno-kývne okná s panoramatickým výhľadom alebo diaľkovo ovládané strešné okná s prémiovým zasklením. V našom sortimente ponúkame aj oblúkové a lomené strešné okná, balkónové galérie, výlezy a okná do plochých striech.

Vyskúšajte konfigurátor strešných okien. Stačí kliknúť sem.

Svetlovody

Vyberte si svetlovody na šikmú, aj rovnú strechu. Vďaka svetlovodu privediete prirodzené slnečné aj mesačné svetlo do tmavších častí Vášho domu, kde nie je možné umiestniť okno . Najčastejšie sa jedná o kúpeľne, šatníky, schodiská a chodby.

Rolety a žalúzie

Rolety a žalúzie slúžia na reguláciu tepla a svetla. Vyberte si to správne riešenie pre zatemnenie, zatienenie alebo zabránenie prehrievaniu. Ponúkame rolety rôznych farebných vyhotovení, detské rolety, zatemňujúce rolety, plisované, kombinované, aj rímske rolety, vonkajšie rolety a žalúzie, vonkajšie markízy, aj sieťky proti hmyzu.