Omietky

Dotvorte si interiér alebo exteriér stavby podľa Vašich predstáv vďaka veľkému množstvu omietkovín, povrchových úprav s rôznymi štruktúrami, vzormi, výberom farieb či rôznymi maliarskymi technikami.

Akrylátové omietky

Akrylátová omietka je sfarbená pastovitá omietka na báze akrylátovej živice. Slúži na ochranu pred poveternostnými vplyvmi, plesňami a riasami, je vodoodpudivá, jednoducho spracovateľná a má dlhú životnosť. Používa sa ako povrchová úprava stien v exteriéri, povrchová úprava stropov, na steny, fasády, sokle, piliere, ploty a stĺpy.

Minerálne omietky

Minerálna vápenno-cementová omietka prírodne bielej farby s obsahom mramorových zŕn. Je určená predovšetkým do interiéru ako povrchová úprava na omietky so zrnitou štruktúrou, ale je možné ju použiť aj do exteriéru.

Silikátové omietky

Silikátová omietka je vyrobená na báze vodného skla s prirodzenou odolnosťou proti mikroorganizmom. Má samočistiaci efekt, je vhodná aj na rekonštrukcie a sanácie. Má vynikajúcu paropriepustnosť a je možné ju použiť v interiéri, aj exteriéri.

Silikónové omietky

Silikónové omietky sú vyrobené na báze silikónových živíc. Ich hlavnými výhodami sú vodeodpudivosť, odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, dlhá farebná stálosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a atmosférickému znečisteniu.

Samočistiace omietky

Samočistice omietky zabraňujú zašpineniu fasády a jej napadnutiu mikroorganizmami vďaka využitiu nanotechnológie. Predstavujú v súčasnosti jeden z najvyspelejších produktov na trhu s omietkami.

Dekoratívne omietky

Vďaka dekoratívnym a designovým omietkam môžete oživiť interiér alebo exteriér Vašej stavby. Dekoratívne omietky imitujú vzhľad odlievaného betónu, dreva, tehly, pieskovca, granitu, ale dosiahnete nimi aj metalický efekt či trblietavý vzhľad fasády pomocou transparentného náteru s lesklými farebnými zrnami.

Univerzálne nátery pod omietky

Univerzálne základné nátery slúžia na vyrovnanie nasiakavosti a zlepšenie prídržnosti podkladu pod fasádne omietky. Ponúkame univerzálne základné nátery s vláknom aj bez vlákna.

Fasádné a vnútorné nátery

Ponúkame fasádne nátery odolnejšie voči znečisteniu, s rýchloschnúcim povrchom, nátery ideálne pre sýte odtiene, paropriepustné, vysokoparopriepustné, na báze disperzie, aj matné. Vnútorné a fasádne nátery ponúkame na všetkých predajniach vo vybraných odtieňoch alebo na objednávku.