Betónové prvky

Zámková dlažba

Zámková dlažba je betónová dlažba určená do exteriéru. Má vysokú pevnosť, mrazuvzdornosť a vysokú odolnosť povrchu proti vonkajším vplyvom. Všetky zámkové dlažby sú už vo výrobe opatrené trvalou impregnáciou.

Vonkajšia dlažba

Vonkajšiu dlažbu môžete použiť prakticky všade, na schody, terasu, balkón, okolo bazéna, na parkovacie plochy, do garáže alebo na chodník pred domom. Vďaka jej odolnosti a vlastnostiam sa hodia aj na použitie do výrobných hál, dielní, priemyselných parkov, obchodných priestorov a kancelárií, ale aj hotelov.
Ponúkame záhradné, betónové, teracové dlažby, terasové platne, soklíkové pásky, aj schody s vlastnosťami a odolnosťou vhodnou pre Vašu stavbu.

Obrubníky a palisády

Obrubníky zabezpečujú estetické ukončenie okrajov a plôch z betónovej dlažby a terasových platní. Zaručujú stabilitu a oddeľujú trávnaté plochy. Ponúkame palisádové, parkové, záhradné obrubníky, obrubníky v tvare L, aj trávnikové lemy v rôznych farebných a tvarových prevedeniach.

Tvárnice a striešky

Ponúkame debniace aj plotové tvárnice, nosné a murovacie tvárnice, stĺpové a stropové tvárnice, komínové tvárnice, svahové tvárnice. Betónové a komínové striešky, betónové skruže, žľaby a stĺpiky.