Partner pre Vaše stavby už viac ako 30 rokov

V našich jedenástich predajniach Vám ponúkame široký sortiment stavebných materiálov pre Vaše stavby, rekonštrukcie a modernizácie objektov.

Spoločnosť STAVIVÁ-Garaj, s.r.o. vznikla v roku 1993 a jej hlavnou činnosťou je obchod so stavebným materiálom. Spoločnosť prevádzkuje 11 obchodných jednotiek, predajní, v rámci celého Slovenska a na trhu predaja stavebných materiálov patrí dlhodobo medzi popredných predajcov. Spoločnosť STAVIVÁ-Garaj,s.r.o. sa okrem ponuky širokého sortimentu stavebných materiálov zameriava na poskytovanie kvalitných komplexných služieb, ktoré vedú k spokojnosti zákazníka. Medzi základné služby patrí dovoz tovaru, ktorý realizujeme obslužnými autami s hydraulickou rukou. Naše predajne sú vybavené regálovým systém na samoobslužný predaj stavebného náradia, stavebnej chémie, hobby sortimentu. STAVIVÁ-Garaj,s.r.o. je spoluzakladateľom aliancie stavebnín SOAS a.s.

…to je myšlienka, od ktorej sa odvíja naša obchodná stratégia postavená na štyroch základných pilieroch: široký sortiment – autodoprava – odborné poradenstvo – výhodné ceny. Spoločnosti STAVIVÁ – Garaj, s.r.o. za službu „Predaj stavebného materiálu“ v roku 2006 a 2011 získala certifikát kvality a zlatú medailu SLOVAK GOLD a v roku 2007 prestížne ocenenie GRAND PRIX SLOVAK GOLD.

V roku 2023 oslávila spoločnosť STAVIVÁ – Garaj, s.r.o. 30. výročie založenia.

Viac ako 100 overených dodávateľov

50 rokov

predaj stavebného materiálu viac ako 50 rokov

Aliancia stavebnín

zakladajúci člen Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín – SOAS

Certifikáty kvality

udelenie certifikátu kvality a zlatej medaily SLOVAK GOLD a ocenenie GRAND PRIX SLOVAK GOLD

Slovenskí výrobcovia

prevažná väčšina nami ponúkaného sortimentu vyrábaná slovenskými výrobcami

História spoločnosti

02. 9. 1993

založenie spoločnosti Garaj s.r.o. zakladateľskou listinou

29. 9. 1993

zapísanie spoločnosti do obchodného registra Okresného súdu obchodná a sprostredkovateľská činnosť - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok

1994

otvorenie obchodnej jednotky v Banskej Bystrici

1995

otvorenie obchodnej jednotky v Bratislave

1996

odkúpenie 97% akcií spoločnosti Stredostavivá a.s. - rozšírenie obchodných jednotiek o jednotky firmy Stredostavivá a.s.: OJ Banská Bystrica, OJ Lučenec, OJ Rimavská Sobota, OJ Liptovský Mikuláš, OJ Príbovce, OJ Žilina - Sasinkova; otvorenie obchodnej jednotky v Žiari nad Hronom; spätné odkúpenie obchodnej jednotky v Oravskom Podzámku

1996-2000

realizovanie obchodnej činnosti cez firmu Stredostavivá a.s.

1997

otvorenie obchodnej jednotky – traťové dodávky Banská Bystrica

1998

otvorenie obchodnej jednotky v Žiline na Kamennej ulici

2000

splatenie kúpnej ceny voči FNM - vyrovnanie všetkých záväzkov z kúpnej zmluvy

Menu