Spoločnosť Baumit prichádza na trh s prevratnou novinkou ALL IN Betón. Jedná sa o prvý suchý betón, ktorý je možné vložiť do miešačky alebo miešacej nádoby spolu s vrecom. Počas miešania s vodou sa obal rozpustí na prírodné celulózové vlákna a stáva sa súčasťou betónovej zmesi, čím vylepšuje jej spracovateľské vlastnosti. Betónovanie tak dostáva úplne nový rozmer – menej prachu, žiaden odpad, rýchle spracovanie. Baumit ALL IN Betón pre dom a záhradu je ďalším úspechom, ktorý dokazuje, že spoločnosť Baumit je technologickým priekopníkom.

Ako betónovať technológiou ALL IN ?

Roztrhané a prázdne obaly po betónovaní bežne končili v odpade. Vďaka technológii Baumit ALL IN sú však obaly priamo súčasťou stavby. Suchá betónová zmes sa mieša spolu s vrecom bez vysypania, čím pracujete bez prachu a bez starostí s likvidáciou prázdnych vriec. Obaly betonovej zmesi sú vyrobené prevažne z celulózy. A práve tá má pozitívnu funkciu a pôsobí ako zušľachťujúca prísada, ktorá výrazne zlepšuje vlastnosti betónovej zmesi.

Samorozpustné obaly, ktoré sa stanú súčasťou produktu, v sektore stavebných materiálov ešte neexistujú. Ide o užívateľsky príjemnú a cenovo výhodnú alternatívu pre stavebné projekty v okolí domu alebo v oblasti záhradného a krajinného dizajnu, ktoré presahujú štyri až päť vriec. Nezáleží teda na tom, či chcete vytvoriť gril, postaviť nový plot alebo váš záhradný domček potrebuje stabilné základy.

Aké výhody vám prináša BaumiALL IN Betón?

Betónovanie technológiou ALL IN je oveľa jednoduchšie a efektívnejšie. Dôvodom je aj úspora množstva potrebných pracovných úkonov, ktoré Vás oberajú o čas. Po prvé, nemusíte rozrezať vrece a následne ho vysypať do miešačky alebo miešacej nádoby. Po druhé, veľkosť balenia betónu Baumit ALL IN je vypočítaná tak, aby sa do miešačky zmestili dve vrecia naraz. V neposlednom rade Vám to, že betón nesypete z vreca zabezpečí menej prachu na stavbe. Betónujete tak rýchlejšie a čistejšie a navyše bez odpadu. Dôvod na radosť pre každého!

Betón šetrný k životnému prostrediu

S betónom Baumit ALL IN betón pre dom a záhradu môžete betónovať nielen rýchlejšie a čistejšie ako doteraz, ale aj ekologickejšie, keďže po betónovaní nie je potrebné likvidovať vrecia. To však nie je všetko. Betón je tiež trvalo udržateľný stavebný materiál, ktorý pozostáva zo 100 % minerálnych a prírodných surovín.

Prvý súchý betón v samorozpustnom obale:

  • menej prachu, žiaden odpad
  • rýchle a jednoduché spracovanie
  • zušľachtený prírodným vláknom

Technický list Baumit ALL IN betón