Obchodný zástupca Topoľčany – predaj stavebného materiálu

Miesto Práce

Topoľčany

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

900 - 1 700 EUR/mesiac + mesačné osobné hodnotenie + mesačné výkonnostné odmeny + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívny predaj stavebného materiálu a služieb vo zverenom regióne
  • získavanie nových a udržiavanie stálych zákazníkov – realizačné stavebné firmy
  • živnostníci a koncoví zákazníci (fyzické osoby)
  • uzatváranie zmlúv s obchodnými partnermi
  • riadenie platobnej disciplíny zmluvných obchodných partnerov
  • aktívne vyhľadávanie stavieb a investorov v regióne
  • vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov
  • príprava administratívnych podkladov pre fakturáciu
  • spolupráca s pracovníkmi obchodného strediska

Zamestnanecké výhody, benefity

  • pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 30 rokov
  • služobný automobil, telefón, notebook a mobilné internetové pripojenie
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • pohyblivá pracovná doba
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona po splnení kritérií
  • dovolenkový a vianočný príspevok
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • spoločenské aktivity v rámci organizácie
  • zvýhodnený nákup stavebného materiálu pre zamestnancov
  • technické, obchodné a produktové školenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  1. stredoškolské s maturitou
  2. nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  3. vysokoškolské I. stupňa
  4. vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word -pokročilý
Microsoft Windows – základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax v predaji stavebného materiálu – veľká výhoda
  • škola stavebného zamerania – výhodou
  • prax v stavebnom sektore – výhodou
  • znalosť práce na PC
  • analytické a obchodno-vyjednávacie schopnosti
  • pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, slušné správanie, pozitívne myslenie, tímová spolupráca
kontaktná osoba

Eva Sorokačová
Human Resources

+421 48 471 6609
mzdy@staviva.sk

adresa spoločnosti

STAVIVÁ-Garaj, s.r.o.
Zvolenská cesta 31
974 05 Banská Bystrica

Kontakt