Firma STAVIVÁ-Garaj,s.r.o.Vám ponúka

vo svojich pätnástich veľkoobchodných jednotkách široký sortiment stavebných materiálov pre Vaše stavby, rekonštrukcie a modernizácie objektov


Spoločnosť STAVIVÁ - Garaj, s.r.o. vznikla v roku 1993 a jej hlavnou činnosťou je obchod so stavebným materiálom. Spoločnosť prevádzkuje 15 obchodných jednotiek v rámci celého Slovenska a na trhu predaja stavebných materiálov patrí dlhodobo medzi popredných predajcov. Spoločnosť STAVIVÁ-Garaj,s.r.o. okrem ponuky širokého sortimentu stavebných materiálov sa zameriava na poskytovanie kvalitných komplexných služieb, ktoré vedú k spokojnosti zákazníka. Medzi základné služby patrí dovoz tovaru, ktorý realizujeme obslužnými autami MAN s hydraulickou rukou, nákladnými súpravami MERCEDES s hydraulickou rukou. Obchodné jednotky sú vybavené regálovým systém na samoobslužný predaj stavebného náradia, stavebnej chémie, hobby sortimentu a záhradníckych potrieb. STAVIVÁ-Garaj,s.r.o. je spoluzakladateľom spoločnosti SOAS a.s.
Hlavným reklamným sloganom spoločnosti je „Partnerstvo, ktoré sa oplatí.“ Je to myšlienka, od ktorej sa odvíja celá obchodná stratégia postavená na štyroch základných pilieroch: výhodné ceny – kvalitné služby - autodoprava- dlhoročné skúsenosti.
Spoločnosti STAVIVÁ - Garaj, s.r.o. za službu "Predaj stavebného materiálu" v roku 2006 a 2011 získala certifikát kvality a zlatú medailu SLOVAK GOLD a v roku 2007 prestížne ocenenie GRAND PRIX SLOVAK GOLD.

V roku 2018 oslávi spoločnosť STAVIVÁ - Garaj, s.r.o. 25. výročie založenia.